Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Szkoły w Bartoszycach - W-M ZDZ - Warmińsko - Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie
budynek Centrum Edukacji w Bartoszycach

Szkoły w Bartoszycach

Edukacja na najwyższym poziomie - 4 szkoły

Mieszkańcy Bartoszyc, w celu rozwoju osobistego i zawodowego mogą korzystać z naszej oferty branżowej szkoły II stopnia, liceum ogólnokształcącego dla dorosłych oraz szkoły policealnej z bogatą historią, działającej od 1994 roku. Wszystkie nasze placówki działają na prawach szkół publicznych i znajdują się w siedzibie Centrum Edukacji w Bartoszycach przy ul. 11 listopada 10. Tam również zlokalizowane jest przedszkole niepubliczne ,,Mali Odkrywcy”.

Nasz program realizujemy w trybie zaocznym, z myślą o osobach pracujących. Dbamy o to, by nasi słuchacze dzięki otrzymanemu wykształceniu mogli zwiększyć swoje szanse na znalezienie pracy lub awans zawodowy. Oferujemy różne kierunki zawodowe: technik handlowiec, technik usług fryzjerskich, technik administracji. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

ZDZ w Bartoszycach na Facebooku

Odwiedź profil

Kontakt

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat naszej szkolnej oferty? Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Szkoły w Bartoszycach

Zadaj pytanie

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i mają zastosowanie Polityka prywatności Google i Warunki świadczenia usług

Newsletter